TEMSİLCİLİKLER

Fancom Bv.

Fancom'daki geliştirme süreçleri tamamen kümes hayvanı üreticileri için üstün koşullar elde etmeye odaklanmıştır. Doğru koşullar yaratmak öncelikle iyi bir tasarım ve otomasyon gerektirir.  Kümeslerdeki tüm süreçleri merkezi bir lokasyondan yöneten ve kontrol eden akıllı sistemler ile havalandırma ve ısıtma, yem ve su dağıtımı, aydınlatma, hayvan tartımı ve yumurta sayımı  gibi tüm süreçler mükemmel bir şekilde kontrol edilir ve izlenir.

Kümeslerdeki hayvan gelişimi ve sağlığı için en önemli etkenlerden birisi hava kalitesidir.  Fancom havalandırma ekipmanları son derece kalitelidir ve uzun süre verimli bir şekilde kullanıma uygundur. 

 

SBM

50 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren SBM , yüksek kalite anlayışını ilk günden beri kesintisiz sürdürmektedir. Deneyimli kadrosu ile ,sadece  gazlı seramik radyan üretimi yapmaya odaklanmıştır. Bu tercih te SBM'i kendi alanında dünyanın en önde gelen firmalarından birisi haline getirmiştir.  Kendi seramiğini üretebilen 3 firmadan birisidir. Bugüne kadar edindiği deneyimler neticesinde , müşterilere projelendirme hizmeti de sunmaktadır. Böylelikle en optimum , en uygun maliyetli çözümler üretilmektedir. NETISI kurulduğu 1995 yılından bu yana kesintisiz bir şekilde SBM'in Türkiye'de tek yetkili distubitörlüğünü yapmaktadır. 

Hato

1974 yılından beri HATO - Aydınlatma ürünleri Kümes ve Tarım müşterileri  için en uygun çözümleri üretiyor. 

Eski tip aydınlatma ürünleri kullanımı her geçen gün yerini LED Aydınlatma ürünlerine bırakıyor. Hato deneyimli kadrosu , bilgi birikimi neticesinde müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en verimli , en kaliteli ürünleri tasarlıyor ve pazara sunuyor. 

Hato ürünleri ile kullanıcılar , daha az enerji tüketimi gerçekleştiriyor , kullanım ömrü yüksek ürünler sayesinde değişim ihtiyaçları azalıyor ve en önemlisi de yüksek teknoloji ile üretilen Hato Aydınlatma ürünleri sayesinde kümes içindeki hayvanların refahı ve gelişim performansında önemli iyileşmeler meydana geliyor.